View Single Post
Stary 07-12-2010, 12:47   #32
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Diesle górą!

Żeby była jasna jasnośc, opinia że "diesel nadaje się tylko do traktora, albo na kuter rybacki, bo śmierdzi tak samo" to moje słowa, ale wygłaszane ostatnio jakieś półtora roku temu ... Wszystko wtedy skończyło całkiem sympatycznie i nie widzę powodu żeby do tego wracać (no chyba że to nie ja jestem tym maniakiem tylnonapędówek, a ktoś gdzieś na forum po prostu powtarzał moje słowa, ale to już nie jest moja wina). Poza tym wtedy "kłótnie" były brane na wesoło a nie tak, jak to ma miejsce w tym przypadku. Ja jako przeciwnik diesli (wtopiłem na nich baaardzo, bardzo dużo pieniędzy) również nie mogę zgodzić się z wojtkiemjanusem ze beznzyny sa "be", bo akurat moje auto bez problemu pociągnie lawetę z jego załadowanym tansitem na lawecie i spali max 18 litrów ... LPG na którym mam już przejechane ponad 300 tys kilometrów. Większość TDCI nie zrobi takiego przebiegu choćby bardzo chciało.

Poza tym, wracając do filmiku z początku dyskusji ... w pickupa, który wygrał z viperem było wożone prawdopodobnie tyle pieniędzy, że starczyło by jeszcze na dwa takie vipery...

więc po co w ogóle ta dyskusja ?
mouzes jest offline