View Single Post
Stary 06-12-2010, 13:53   #6
Wazzgob
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Olsztyn
Model: Kuga
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Cool Odp: Stacja multimedialna Zenec NC-3810 czy warto?

Szczerze to nie odebrałem wypowiedzi grafmarr'a jako wymienione wcześniej działanie na zlecenie jakieś tam firmy... zastanawiał bym się nad tym gdyby po moim zapytaniu pojawiał się poemat zachwalający tytułowego Zenec'a. Zgadzam się co do tego, że każdy ma prawo wyrażania własnego zdania a to czy ktoś weźmie to pod uwagę przy zakupie to tylko i wyłącznie jego sprawa. Poświęciłem dużo czasu aby porównać różne produkty tego typu i doszedłem do wniosku, że konkretnie ten model spełnia moje oczekiwania. Napisałem na tym forum żeby dowiedzieć się więcej lecz nic nowego się nie dowiedziałem. Zaryzykowałem i zamówiłem go w zeszłym tygodniu a montaż będę miał w środę.

Co do zdania: Zvirek "Zawsze zastanawiałem się, skąd ten pęd ku firmom "krzakom" - teraz już wiem..." odpowiem krótko... to nie przez promocje w opisany wcześniej sposób ale dlatego, że nie ma alternatywy dla tego typu sprzętu. Oglądałem Sony i Alpine, które są w podobnej cenie. Może i grają lepiej (co dla mnie jest mniej ważne) ale po zamontowaniu wyglądają okropnie, mają ubogie menu i wymagają więcej ingerencji w auto. W środę po zamontowaniu powiem czy wybór był słuszny. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Wazzgob ; 06-12-2010 o 13:55
Wazzgob jest offline   Odpowiedź z Cytatem