View Single Post
Stary 01-12-2010, 16:28   #40
dzimi75
ford::advanced
 
Avatar dzimi75
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Skąd: WARSZAWA
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0TDCI 140 KM
Rocznik: 2011.10
Postów: 253
Domyślnie Odp: Jak zapalają wasze dieselki w ujemnych temperaturach

Kolego Deryllpowiem ci ze wczoraj załozyłem temat filtrów paliwa jaki kupowac i powiem ci dlaczego go załozyłem poniewaz szukałem na forum jakie polecaja filtry i ogólnie ale niaznalazłem nazw i nic konkretnego powiem ci ze róznia sie cena ale jeden kolega mi napisał filtr najlepiej oryginalny zadne podróbki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i przyznam mu racje bo paliwo to podstawa do jazdy palenia i bezawaryjnej jazdy naszymi dieslami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja mam filtr który ma ok półtorej roku ale jak teraz bede olej wymieniał to go zmienie dlatego pytałem jaki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlatego nie sugeruj sie ze 10 kkm wymieniony )A ja tankuje na nesteGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i nie narzekam ) lepsze niz na orlenie u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzimi75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem