View Single Post
Stary 11-11-2010, 14:38   #1
cypher_jr
ford::beginner
 
Avatar cypher_jr
 
Zarejestrowany: 28-01-2009
Skąd: Inverness
Model: Mondeo Zetek [MKIII]
Silnik: 1.8 16V
Rocznik: XI/2003
Postów: 40
Domyślnie Złożenie tylnego zacisku hamulca ręcznego

Witam!
Mam taki mały problem dotyczący tylnego zacisku hamulca ręcznego ponieważ tak jak każdy mondziak posiada ten sam problem z zapiekającym się hamulcem ręcznym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poczytałem trochę na temat regeneracji hamulca ręcznego we własnym zakresie i też tak zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale podczas rozkręcania musiałem coś przeoczyć bo teraz mam mały problem ze skręceniem tego felernego zacisku hamulcowego :/

Teraz tak wkładam do cylinderka hamulcowego 3 kulki, potem idzie ta dziwna część ze sprenżynkami w środku (oraz gwintem na tłoczek hamulcowy), na sam koniec wkładam tłoczek hamulcowy dociskając kręcę odwrotnie do ruchu wskazówek ale tłoczek nie chowa się do końca tylko wchodzi do połowy i nie chce się schować dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeszcze jedno jak wkręcam tą śrubę pięciokątną tak żeby pasowała w tą wypustkę co jest na dolnej części tej części ze sprężynkami to tłoczek staje jak w/w ale po wykręceniu chowa się do końca tak jak powinien.

Ostatnio edytowane przez cypher_jr ; 11-11-2010 o 22:16
cypher_jr jest offline   Odpowiedź z Cytatem