View Single Post
Stary 10-11-2010, 07:59   #8
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Żarniki do ksenonów.

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zabawne, ludzie kupują palniki za 200zł jak można kupic na allegro za 20zł. Oczywiście Ci co wolą zapłacić za napis powiedzą że są lepsze, ze oryginalne, podczas gdy przykładając palniki koło siebie nie można wskazać różnicy między nimi. Pewnie te za 20zł mają mniej gazu -_-'. Owszem są mniej trwałe ale lepiej chyba kupić raz na 6 miesięcy jedna za 20zł niż za 200 jeśli światło jest to samo.
Ja kupiłem 3 lata temu oryginalne palniki Philipsa (120 zł za szt. na Allegro z fakturą) i od tej pory nie ma z nimi żadnych problemów. Jeśli się przez ten czas jakoś zużyły i świecą słabiej to niezauważalnie. Wcześniej miałem Osramy. Polecam raczej Philipsy, wydają mi się nieco lepsze, chociaż może moje porównanie nie jest do końca sprawiedliwe bo Osramy pamiętam już trochę zużyte.

Jak łatwo policzyć stosując Twoją metodę przez te 3 lata zapłaciłbyś tyle samo i dodatkowo kilka razy babrałbyś się z wyjmowaniem reflektorów i wymianą śmietnikowych palników bo akurat padły. Super zabawa np. zimą w środku lasu. Po za tym w mk3 zwykle po zmianie palników przestaje działać samopoziomowanie i trzeba je ponownie aktywować.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem