View Single Post
Stary 08-11-2010, 00:18   #17
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Czerwone diody podświetlające kabinę - czy można dorobić?

Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że tryb skandynawski polega na tym, że po przekręceniu kluczyka zaświecają się automatycznie światła dzienne. Ale czy ten tryb jest ustawiony fabrycznie czy tez przed odbiorem nowego auta mam poprosić dealera o taką konfigurację ?
Skandynawa dają w standardzie, prosić to musisz o jego wyłączenie... Na forum jest dużo narzekania na tę funkcję, choć minusy ma chyba tylko przed liftem, gdy nie było dziennych LEDów i przełączanie z 0 na auto/włączenie świateł powodowało chwilowe wyłączanie świateł/ksenonów
Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To w trybie automatycznym światła dzienne wcale nie są obsługiwane ?
A wiesz, że nie próbowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Po prostu wsiadam i jadę (skandynaw działa) a jak się robi ciemno to odruchowo włączam światła (automatu w zasadzie nie używam)
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]

Ostatnio edytowane przez Slartibartfast ; 08-11-2010 o 00:20
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem