View Single Post
Stary 07-11-2010, 21:31   #15
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Czerwone diody podświetlające kabinę - czy można dorobić?

Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy światła dzienne zaświecają się automatycznie po odpaleniu auta ?
Łi
Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jak zrobi się ciemniej to automatycznie zaświecają się światła mijania ?
Skandynaw to nie automat - tylko dzienne LED. By działał automat najpierw musisz przełączyć na automat
Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jak świecą światła mijania lub drogowe to światła dzienne gasną automatycznie czy świecą się nadal ?
Nie świecą
Cytat:
Napisał andy-w Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jak świecą tylko światła dzienne to tylne światła są zgaszone, jeżeli tak to czy można je jakoś "uaktywnić" (są takie ładne jak świecą) ?
Tylne nie świecą, a są ładne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie przerabiałem opcji "aktywacji"
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem