Temat: [Transit 1994-2000] Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)
View Single Post
Stary 21-10-2010, 17:01   #8
toro30
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)

Witam ponownie !!!!
No i niestety pojawiły się problemy. Aha z góry przepraszam za opieszałość z naprawą ale jestem tak zapracowany ze nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Mam nadzieję ze nie odwrócicie się ode mnie i pomożecie. Wyszedłem mam nadzieję z logicznego założenia że jeżeli w dwa kola zębate włoże te wiertła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to ustale położenie otworu w kole zamachowym. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że go tam nie ma. Tak więc albo próbuję włożyć sworzeń w zlym miejscu albo cos tu nie gra. A przecież samochodzik chodził jak wściekły. W załączeniu zdjęcia otworu.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with ImageShack.us
Udało mi się za pomocą gwoździa namierzyć otwór który zdaje się być właściwy ale tam wejdzie max śrubka 6, a nie 12. Rozjaśnicie mi proszę !!!!!
I druga sprawa uległo uszkodzeniu gniazdo i wtyczka pod zdaje się pompą wspomagania, próbować to jakoś sklecić czy da się coś takiego dokupić i jak wymienić to gniazdo ????
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with ImageShack.us
toro30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem