View Single Post
Stary 15-10-2010, 18:38   #3
Pacific tdi
ford::advanced
 
Avatar Pacific tdi
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Zdolny Śląsk
Model: SHARAN MKII Cruise
Silnik: BVK
Rocznik: 2006
Postów: 457
Domyślnie Odp: Do osób posiadających świecącą kontr. poduszki powietrznej

Cytat:
Napisał ferdek1962 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie dzis elektronik odkrył ciekawą sytuację w moim MK1 otórz piałem w innym poście ze zapaliła mi się kontrolka poduszki i poprzedni elektronik sprawdzał taśme pod kierownicą była ok,złożył i było ok przez 3 miesiące i znowu ie zapaliła Jeździłem tak przez rok do dzisiaj Co jest przyczyną najczęściej Otóż Fabryka Forda w zółtej wtyczce wsadziła tzw zworkę i jest ok do pierwszej ingerencji w arbaig Po pierwszym zapaleniu sie kontrolki i zajżenia do instalacji,pd warunkiem że wszystko jest ok należy w/w zworkę z żółtej wtyczki wyrzucić wykasować błąd i powinno byc ok Mój mechanior(elektronik)tak postąpił i jest ok Postanowiłem sie z wami tym podzielić Czytałem że wymieniacie taśmy cudujecie i znowu Wam sie zapala Spróbujcie może u was zadziłla Pozdrawiam
Co Ty qurde za bzdury ze zworkami piszesz? Przygrzej teraz w drzewo bo chcemy się przekonać czy Ci airbag zadziała. Albo jest zworka albo airbag a wczesniej taśma. Nie widzę tu innego uzasadnienia. Tym bardziej, że jestem po szkoleniu z zakresu systemów AIRBAG.
Pacific tdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem