View Single Post
Stary 14-09-2010, 18:39   #9
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: umowa a zwrot auta

Cytat:
Napisał przemek4971 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli Ci się nie podoba to go zmień i życzę Ci żebyś po ewentualnej sprzedaży trafił na takiego kupca jakim Ty jesteś....
Kolego, masz coś na sumieniu, że się tak tym przejąłeś...
Cytat:
Napisał przemek4971 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak Ci się auto nie podobało przy zakupie trzeba było nie kupować, a nie dopiero po przyjeździe do domu, krytyce że "****o kupiłeś": rodziny, sąsiadów, znajomych , truć sprzedającemu głowę, ze chcesz zwrot kasy.
Nic jeszcze nie kupiłem, skąd te domniemania?
Trafiłem w necie na ciekawe artykuły w tej materii, a że używałem googla i wyskoczył mi również ten stary temat, to go odświeżyłem, ponieważ uważam że oszustów należy piętnować, zwłaszcza NIEUCZCIWE komisy i NIEUCZCIWYCH handlarzy, a pokrzywdzeni kupujący nie zawsze muszą zostawać z ręką w nocniku, jest jednak jakieś prawo (patrz artykuły z odsyłaczy), które ich poniekąd chroni...
I nie mówię tu o kupujących maruderach, co sami nie wiedzą, co chcą i do tego są podatni na opinie innych, a o kupujących ewidentnie oszukanych przez sprzedjących (jako przykład podam trociny w moście w polonezie, żeby nie wył i sprzedał się w dobrej cenie). Czy uważasz inaczej? Czy uważasz, że jak ktoś został oszukany to w porządku? Tak powinno być? Jesteś handlarzem (nieuczciwym)? Zgaduję, ponieważ takie wnioski nachodzą mnie po przeczytaniu Twego postu... odniosłem wrażenie, że jakoś Cie te artykuły wzburzyły...
Cytat:
Napisał przemek4971
Kolego obowiązuje zasada" widziały gały co brały"
Jak widzisz nie zawsze... jednak jest prawo na wszelki wypadek jakby "gały" nie zobaczyły czegoś "specjalnie ukrytego / odpicowanego"...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 14-09-2010 o 18:41
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem