Temat: [Mondeo 2000-2007] amortyzatory - na jakie wymienić?
View Single Post
Stary 13-09-2010, 13:40   #127
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Wymiana amortyzatorow...tylko na jakie ??

Cytat:
Napisał Rondel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja w ubiegłym roku wymieniłem tylne amorki na Bilsteina. Według mnie są twardsze od oryginałów, ale może być to subiektywna ocena.
Też się zgadzam że Bilstein`y są twardsze. Z przodu je mam od ponad roku a z tyłu od paru miesięcy i ogólnie autko jest sztywniejsze. Jakość jak na razie bdb, a sa tańsze niż KYB, Sachs i Motorcraft (też Sachs), a nawet Monroe.

Cytat:
Napisał flacha2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Ja miesiąc temu założyłem bilsteiny B4. Auto się usztywniło, jest stabilniejsze ale "wożenie tyłem" na nierównościach pozostało. Byłem w trzech stacjach diagnostycznych i nie znaleźli żadnych luzów w tylnym zawieszeniu a auto nadal gdy na łuku wpadnę w dziurę zarzuca tyłem. Jeśli uporasz się z tą przypadłością daj znać.
Flacha, miałem to samo! Musisz wymienić w tylnym zawieszeniu dwie gumowe tuleje stabilizatora i ewentualnie łączniki stabilizatorów jeśli też masz coś nie tak. Jeśli chodzi o gumy to na diagnostyce zawiechy nie wyjdzie ich zużycie. Trzeba je obejrzeć wizualnie i ewent. ręcznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja kupiłem gumy Febi-Bilstein i jest teraz git Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem