Temat: [Focus 1998-2004] Kopci na siwo Gdy zimny
View Single Post
Stary 13-09-2010, 11:19   #1
Idzix
ford::beginner
 
Avatar Idzix
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-09-2009
Skąd: Bielawa
Model: Focus coupe
Silnik: 1,8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 42
Question Kopci na siwo Gdy zimny

Witam mam problem szukałem w Szukajce i w innych źródłach lecz wszystkie pomysły nie sprawdziły się i nie wiem co robić ostatnio widze iż moja foka 1,8TDDI 99" zaczyna kopcić na siwo po nocy a wiadomo teraz noce już chłodniejsze cóż może być oleju nie bierze płynu chłodniczego też nie sprawdzane przez około 7 dni spalanie nie wzrosło jak zawsze trasa 5,4 miasto 7,8L czyli norma hmm przychodzi mi na myśl uszczelka pod Głowicą ale gdyby to to to bym go nie odpalił gdyż nie było by kompresji i płyn chłodniczy dostawał by się i ubywało by auto odpala bardzo ładnie szybko po rozgrzaniu silnika dymienie na siwo ustępuje po Minucie jak tylko silnik zacznie łapać temperaturę i nie stwierdzam objawów spadku mocy olej wymieniony,filtr oleju,filtr powietrza także około 2000 KM temu czy może to być przez środek do czyszczenia Wtrysków oraz układu paliwowego ?? jedyne co mi przychodzi na myśl i jeszcze jedno pytanko Świece?? chcę je wymienić gdyż idzie zima i nie chcę by mnie zaskoczyło i autko nie zapali przy mrozie i tu pytanie jakiej firmy kupić świece Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Idzix jest offline   Odpowiedź z Cytatem