View Single Post
Stary 10-09-2010, 09:39   #121
Pioter_PL
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-02-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

wypowiem sie na temat ABScar po moich 2 wizytach:

A wiec 2 lata temu robilem u nich przeglad powiedzieli, ze trzeba wymienic caly zespol napinacza. Wydaje mi sie, ze Panowie probowali mnie naciagnac na koszta bo jezdze z nim juz 2 rok i poza halasem nic sie nie dzieje. Co prawda teraz znowu wspomnieli o tym, ze trzeba to wymienic wiec sam juz nie wiem. Ostatni przeglad rozszerzony tez mial trwac 2 do 3h, wiec postanowilem poczekac na miejscu, a okazalo sie ze trwal prawie 6h (ich system pracy jest niesamowity po prostu). To co mnie najbardziej zdenerwowalo to to, ze przy przegladzie rozszerzonym mialem miec podlaczony samochod pod komputer w celu skasowania bledow. Gdybym sie nie dopytal czy jakies bledy wyszly to wogole tego badania by mi nie zrobili. Tak wiec, zaplacilbym za usluge ktorej wogole nie mialbym wykonanej. Pomijam juz fakt, ze musialem zaplacic za srube do miski olejowej bo Panowie ja zepsuli lub zgubili ale to pierdola. Ogolnie to mam mocno mieszane uczucia, bo nie jestem za bardzo zadowolony z wykonywanych uslug ale z drugiej strony jest to serwis ktory specjalizuje sie w Fordach, wiec powinien byc lepszy niz warsztat u Pana Kazia. Ceny tez ma lepsze niz ASO wiec to taki kompromis w sumie. Taniej niz w ASO, lepiej niz u Pana Kazia ale mimo wszystko nie do konca poprawne podejscie do klienta.
Pioter_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem