Temat: [Mondeo 2000-2007] Założenie tempomatu i ESP
View Single Post
Stary 08-09-2010, 20:12   #369
Wons
ford::average
 
Avatar Wons
 
Imię: KONOUSUNIĘTE
Zarejestrowany: 30-08-2010
Skąd: XXXX
Model: XXX
Silnik: XXX
Rocznik: XXXX
Postów: 80
Domyślnie Odp: [Mk3] Założenie tempomatu i ESP Mondeo 2005 TDCi

Cytat:
Napisał jarkosz2006 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
i na wstępie piszę, że z montażem tempomatu do mojego tdci niestety......poległem....niby wszystko jest proste, dwa mikroprocesory (zielony i czerwony) wgrany odpowiedni soft, kierownica z tempomatem....i niestety nie działa. Znajomy - kierownik serwisu w Fordzie po tygodniu rożnych prób i kombinacji, poddał się, chociaż kiedyś już kiedyś takie coś robił w tdci i wszystko było ok, ale u mnie nie, pomimo tego, że taśma przygotowana fabrycznie pod tempomat, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i chłop nie robił "pańszczyzny" tylko jak dla siebie i nie wyszło, a zostało na tym, że soft został wgrany, impuls idzie do kompa, (czyli go widzi), ale niestety nie reaguje, nie ma sygnału zwrotnego.....wniosek wysuwam taki, że jednak nie w każdym mondku tdci, można zamontować tempomat, u mnie nie...pozostała kierownica z tempomatem....
Witam - u mnie było tak .Wszystko aktywowane -tempomat (sam widzialem napis "obecny "na WDS ) oraz ikonka w liczniku.
W chwili włączenia kluczyka na zegarach zapala się ikona tempomatu--pełna euforia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale niestety tylko na 2 sek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tyle ją widzieli.
Mógłbym to przeboleć ale tempo też nie działa-miałem instalkę pod włączniki na pedałach oraz kostkę pod poduchą już w samochodzie.
Serwis rozkłada ręce i nie chce pomóc bo elementy nie były u nich montowane a oni maja na zleceniu usługę aktywacji w sumie nie dam rady wygrać z nimi w tej kwestii.
Od 3 dni przeglądam ten temat -ponad 350 wypowiedzi ale nie znalazłem ratującej mnie odpowiedzi
Bardzo proszę o pomoc-może ktoś również spotkał się z czymś takim
Z góry dzięki za wszystkie propozycje
Wons jest offline   Odpowiedź z Cytatem