View Single Post
Stary 03-09-2010, 10:26   #77
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie

no u mnie zimna woda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. głównie welony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i kilka niedobitków ze starej obsady

zapomniałem o tym temacie, bo przecież akwarium pokazywałem już tutaj nie raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zaraz spróbuję znaleźć jakieś ostatnie zdjęcie bo eraz nawet jeśli zrobię fotę to i tak nic nie będzie widać bo widno jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oświetlenie nocne jż zrobiłem, całkiem zadowolony jestem. Finalnie jest to półtora metrowy wąż led z zimnym białym światłem. odrobinę ściemniony, coby jednak dzienne ryby normalnie spać poszły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

w akwa non stop 22 stopnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak coby welony nie miały zbyt ciepło, a rezta obsady nie miała zbyt zimno (jedynie neony trochę cierpią bo powinny mieć jednak cieplej, ale w zoologicznym nie chcą mi ich spowrotem przyjąć ... ).

http://img228.imageshack.us/f/akwariumik.jpg/

na tą chwilę jestem na etapie filtra zewnętrznego (jednak wewnętrzne filtry, mimo że każdy dużo mocniejszy niż powinny być do tego akwa, nie dają sobie rady przy siedmiu dużych welonach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

jak skonczę te roboty, to jesli nie zapomnę to wrzucę tutaj aktualne foty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 03-09-2010 o 17:41 Powód: regulamin punkt 21
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem