View Single Post
Stary 17-08-2010, 17:31   #547
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krzysku ... lecimy razem na Gorzow w niedziele ?
Bartku chętnie, ale....
po 1. w sobotę mam weselę
a po 2 w niedzielę gram turniej w piłkę i podejrzewam, że się skończy tak koło 14-15 więc zanim się zbiorę, nim dojadę do Ciebie to tak na 17-18 będę.
po 3 z tego co czytałem na portalu sportowym to biletów na derby już nie ma, wyprzedane, no chyba, że liczysz na to, że kupisz od koników przed wejściem, ale ceny mogą być 2 razy droższe od aktualnych.
i po 4
Jak dla mnie to opcja wchodzi tylko pojechanie do Gorzowa Twoim autem bo wiadomo jak są auta traktowane w Gorzowie z numerami FZ, jeszcze tym bardziej teraz kiedy jest dosyć mocna napinka i presja na wynik w Gorzowie po 1 meczu nieznacznie przez nich przegranym tutaj. Ja już sobie wyobrażam co się będzie działo kiedy Falubaz wygra teraz w Gorzowie, auta napotkane na FZ będą systematycznie niszczone bądź uszkadzane....

Cytat:
Napisał Anabela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czym lecicie? Balonem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wolałbym motolotnią lub szybowcem z bezpośrednim parkingiem na dachu stadionu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem