Temat: [Galaxy 2000-2006] Mój Galix podpięty pod komputer :)
View Single Post
Stary 11-08-2010, 13:52   #2
markopolus
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Skąd: Siedlce
Model: Alhambra
Silnik: 1,9 AUY Tiptronic
Rocznik: 2003
Postów: 72
Domyślnie Odp: Mój Galix podpięty pod komputer :)

Cytat:
Napisał bizonik3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak w temacie.....wczoraj u elektryka samochodowego podpieliśmy mojego MK2 ppod kompa i co się okazało ku mojemy zdziwieiu nie ma żadnych błędów zarejestrowanych przez komputer. Skonowany był kilka razy i nic wszystko w jak najlepszym pożądku. Spradziliśmy także czy licznik był kręcony i okazało się że przebieg ,który wskazuje licznik jest oryginalny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Bardzo mnie to cieszy bo wiem że kupiłem dobre autko bez żadnych ukrytych wad. Coraz bardziej się cieszę z zakupu i mam nadzieję że tak zostanie
właściwie to nie wiem po co to piszesz na forum . błedy mogły zostać skasowane bezpośrednio przed sprzedażą a że wystepuja np raz na jakiś czas to jeszcze się nie pojawiły , przebiegł mógł zostać cofniety w również w sterowniku silnika i wtedy jest to nie do wykrycia więc nie wiem skąd ta radość
markopolus jest offline