Temat: [Mondeo 2000-2007] Huczy z tyłu,łożysko?
View Single Post
Stary 10-08-2010, 20:09   #24
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Huczy z tyłu,łożysko?

Cytat:
Napisał aogon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy dasz rade opisać ten dźwięk na forum? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bo jestem kurka wodna 700km od domu i mi zaczęło huczeć z tyłu - niby huczy jak łożysko, ale nie jednostajnie, tylko cyklicznie w zależności od prędkości... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może trochę nie zrozumiale napisałem o tych dźwiękach. U mnie było mocne huczenie, buczenie, tak jak by ktoś mi siedział nad uchem i non stop wydawał dźwięki niezadowolenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie problemem okazały się opony u Ciebie może to byś łożysko, tych samych usterek nigdy nie znajdziesz w dwóch różnych autach, bo jednemu padnie łożysko i buczy, innemu buczeć będzie wyząbkowana opona...
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem