View Single Post
Stary 05-08-2010, 10:23   #23
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Cieknący olej na łączeniu silnik/skrzynia

Autko już odebrane.

Niestety musieli wyciągać jeszcze raz skrzynię i uszczelkę spod miski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uszczelka z ASO a niestety źle wyprofilowana i w jednym miejscu wyciek się pokazał (to samo miałem przy Foce, uszczelka z ASO pod dekiel zaworów również nie była dopasowana) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dopasowali uszczelkę i dodatkowo jeszcze silikonem zapaćkali - jak na razie nic nie leci ale zobaczę po weekendzie bo będę mieć wyjazd i autko trochę "przedmucham" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mieli dodatkowo kilka godzin roboty i grzebania ale nie wzięli ani grosza - jestem baaaardzo zadowolony z ich usług Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla ciekawskich podaję kosztorys tej operacji:

Części:
- sprzęgło kompletne - 1030
- uszczelniacz wału - 40
- uszczelka - 110 (ASO)
- króciec -120 (ASO)
- dekiel rozrządu - 430 (ASO)
- pasek - 60
- litr oleju - 48
razem: 1838

Robocizna:
- sprzęgło - 550
- wymiana uszczelek (uszczelniacz, miska) - 300
- wyciek płynu chłodniczego - 100
razem: 950

Łączna suma: 2788 - zapłaciłem 2750


Prawdopodobnie rozwiązał się też problem klimy - przyjrzeli się dokładniej rolkom paska i jedna zajechana a druga zaczyna już pękać i coraz głośniej wyć a przy obciążeniu klimą to "świerszcz", że aż strach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - umówiłem się na jutro na ich wymianę.

Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy... sobie i wam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez M.A.G. ; 05-08-2010 o 10:26
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem