Temat: [Focus 1998-2004] Jaki GPS?
View Single Post
Stary 30-07-2010, 11:42   #7
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Jaki GPS?

sprzet jak dla mnie dowolny, byle by na srif star III dzialal. a czy to bedzie cos markowego czy biedronkowy produkt nie ma wiekszego znaczenia. warto podczas zakupu sprawdzic czy aby zastosowac mape inna niz fabryczna trzeba sie bawic w jakiekolwiek odblokowywanie czy wystarczy podac w odpowiednim miejscu sciezke do programu. swego czasu mialem palma hp z odbiornikiem na bt, potem przesiadlem sie na mio p560 czyli palm z wbudownym modulem. teraz przez niechec do kabli mam wszystko w 1 czyli palmofon pracujacy pod winmobile (tylko na takie zainstalowac sie da automape, igo czy tomtoma) niestety na procku innym niz strifstarIII. rodzicom zakupilem larka z ekranem o wielkosci jaka im odpowiadala, a na karcie dalem moja automape polski (dostalem ja z telefonem). bez zabawy z menu podana lokalizacja i wsio dziala a zmiescilem sie w 200pln (kosztu licncji mapy nie licze).

z oprogramowania to ja chwale sobie AM. w tej chwili z trafficiem i asystentem pasa ruchu nawet na wielopoziomowych wezlach nie sposob sie pomylic (asystent w kraju jeszcze nie smiga - bedzie od 6.6 ktora juz testuje jako beta). sprawdzilem ja w UK, niemczech, danii, szwecji, norwegii, wloszech i czechach i mnie nie zawiodla

sporo osob, glownie (w moim otoczeniu) kierowcy dostawczych, ciezarowych i autobusow polecaja igo.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem