View Single Post
Stary 02-07-2010, 15:49   #34
padi77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-08-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo (mk2)
Silnik: 2.0 16V Zetec
Rocznik: 2000r
Postów: 247
Domyślnie Odp: Gaz w 2.0 benzyna

Cytat:
Napisał fred33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może tak wszyscy mądrzy poszukają trochę w ofertach naszego Forda i znajdą Mondeo 2.0 TriFuel , fabrycznie przygotowane do zasilania Pb , LPG i CNG a potem sobie wypowiadają swoje teorie.
nooo, kolego Fred to powinno być dla nich czytelne aczkolwiek obawiam sie że to i tak do nich nie dotrzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
caly czas nie rozumiem pojecia pojawiajacego sie wielokrotnie - co ma do rzeczy fakt czy kogos stac czy nie, ile kto zarabia etc?

przecie to jest jak najbardziej rozsadne i logiczne ze skoro mozna miec to samo za mniejsze pieniadze to czemu nie? skoro mnie pokonanie 100km trasy moze kosztowac 25pln a nie niemal 50pln to po cholere mam tyle wydawac? choc bys niewiadomo ile zarabial to jak za lodowke masz w sklepie x zaplacic dwa tysiace a w sklepie y jest ta sama za poltora to przecie nie kupisz drozszej bo cie stac?

kretynskie unoszenie sie w sobie ze gaz jest zly i mnie stac i latam na beznynie, ze gaz jest dla biedakow albo podobne ma sie tylko w naszym kraju. holendrzy jakos w nosie maja takie konwenanse i zapitalaja na gazie wszelkiej masci a nikt nie powie mi ze biedniejszy to narod od naszego. nawet szwedzi oferuja swoje auta z fabrycznymi instalacjami lpg/cng a nikt przecie nie napisze ze prezes kupujacy sobie volvo s80 zmuszony jest tankowac gaz! zbastujcie wiec z dziwnymi teoriami i przejzycie prosze na oczy bo smiesznym staje sie czytanie podobnych dysput. czemu o posiadaczach diesli tak nikt nie pisze - przecie takie auta kupuje sie niemal wylacznie dla oszczednosci - a jakie potencjalne ryzyko wtopy - koszt wymiany kompletu wtryskow, dwumasy czy innych wymyslow jakos nikogo nie odsrasza.
a co do tego stać czy nie stać, ja bym kolegów pesymistycznie nastawionych zostawił z ich rozumowaniem, My te złotówki co oni wydadzą wiecej na paliwko do fury możemy sobie kolego Kosteg wydać na piwkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myśle że lepszy pożytek z tego będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez padi77 ; 02-07-2010 o 18:35
padi77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem