View Single Post
Stary 25-06-2010, 09:53   #5
g3m1n1
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-10-2008
Skąd: Otmuchów
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 1.8 PB
Rocznik: -już nie mam-
Postów: 52
Talking Odp: Przygotowanie auta przed wyjazdem wakacyjnym...

Cytat:
Napisał bruti_2005 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie no nie rozwalaj mnie.na kursie na prawko nie nauczyli cię co trzeba posprawdzac w aucie????

olej,płyny,światła,cisnienie w oponach i czy zataqnkowac nie zapomniałeś.dodatkowo zajrzyj na tylna kanapę czy rodzinka jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
uczyli, uczyli... jakieś 15 lat temu...

a rodzinka raczej nie da o sobie zapomnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Tjara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomyśl o lodówce, ale uważaj, bo ja za taki temat dostałem od moderatora ostrzeżenie.
No, to jest myśl, o lodówce nie pomyślałem. A przecież będzie gorąco, a przy naszych autostradach, to nie za dużo jest miejsc, gdzie można stanąć i odpocząć. (przykład A4 Wrocław - Katowice)

Jak dostanę ostrzeżenie, to się obrażę, skasuje nicka, zmienie forum itd.

A z drugiej strony, to forum po to jest żeby:
a) taki burak jak ja, mógł zasięgnąć opinii;
b) moderator miał gdzie się wykazać.

Cytat:
Napisał damian0016 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najlepiej było by zrobić przegląd byś wtedy wszystko wiedział ale poco płacić dodatkowe pieniądze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
posprawdzaj to co robią na przeglądach i będziesz wiedział na czy stoisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie na przyszły tydzień wysłali mi zaproszenie ze Stacji Kontroli. Mam nadzieję, że coś znajdą, to wymienię przed wyjazdem.
No i olej. Zwykle wymieniam co 10 tys. a akurat mam 8 tys, więc przed wyjazdem pasowało by zmienić. A tak przy okazji co ile się zmienia Castrol Edge przy jeździe kościelno-miejskiej ?

Po prostu nie chcę sobie zepsuć urlopu, takim drobiazgiem jak samochód.

Myślę, żeby wykupić dodatkowe ubezpieczenie na wypadek zepsucia pojazdu w drodze.

pozdrawiam i moderatora też. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
g3m1n1 jest offline