View Single Post
Stary 06-06-2010, 12:44   #32
maciek8791
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2010
Skąd: łódź
Model: Ford SMAX
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX

Cytat:
Napisał duczman64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecho jesteś tu .Kuźwa nawet echo milknie.
Witam,

kupiłem to navi parę dni temu, pytałem pare postów niżej czy dobre nikt nie odpisał, a okazuje się, że jest mały zonk z tymi mapami.

Obawiam się, że musimy po prostu wywalić 500 zł na mapę orginalną. Z tego co wyczytałem, to mapa jest na karcie SD. Tylko że skopiowanie karty SD nic nie da, bo instalacja mapy wygląda tak - dostajesz płytę CD i specjalnie zabezpieczone SD. Następnie wrzucasz do auta i płytę cd i kartę sd, po czym ta płyta cd zakodowuję kartę SD tak, że karta sd będzie działała tylko i wyłącznie w twoim radiu za pomocą specjalnego kodu, także ta sama karta wsadzona do każdego innego focusa nie będzie działać. Próbowałeś włożyć swoją kartę sd do innego forda z navi?

Zobaczymy jaką mapę ja dostanę ale z tego co wiem na 2010 wypuścili super dokładną mapę z 100% pokryciem, zresztą dostałem info, że producent tych map wykupił automapę także nawi jest super, ale zabezpieczenie które zrobili łącząc kartę SD i CD skutecznie ogranicza możliwość kopiowania tych map.

Napiszę coś jak dostanę moją navi w przyszłym tyg. to się zgadamy. Napisz mi jeszcze czy travelpilot fx ma bluetooth wbudowany i czy ma usb złącze? Czy wymontowując to radio z innego focusa coś jeszcze powinno się wymontować? Pytam, bo kupiłem to radio na allegro z rozbitego focusa 2009 r, będę montował to w aso i chciałbym mieć pewność, że wszystko dobrze wymontują.

pozdrawiam
Maciek
maciek8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem