View Single Post
Stary 03-06-2010, 11:52   #3
marcin.jaro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-05-2009
Skąd: Żychlin
Model: Focus II FL; C-max
Silnik: 2,0 TDCI; 1,6 TDCI
Rocznik: 2008; 2012
Postów: 33
Domyślnie Odp: V-tech Łowicz

U mnie "operacja" zakończona w zeszlym tygodniu.

Ogólnie wszystko jak najbardziej jest ok. Ale...

Jak pojechałem po odbiór zrobionego auta, otworzyłem maskę a tam "sajgon" taki że oczy mi wyskoczyły na wierzch. Tak brudnego zakurzonego silnika w życiu nie widziałem.
Trzeba było zwrócić uwagę, że mi się to nie podoba i dopiero wtedy zabrali się za czyszczenie.
Może się czepiam ale kurcze płaci człowiek nie małe pieniążki to chce mieć zrobione wszystko na wysokim poziomie.

drugie ale dotyczy, chyba to był szef czy może właściciel. Sprawiał wrażenie cwaniaczka. zachowywał się jakby nie wiadomo kim był.
Jakiekolwiek pytanie było kwitowane pretensjonalną odpowiedzią, dało się wyczuć wyższość tej osoby nad klientem i dumę, że on to wie a Ty nie.
No do cholery jasnej jakbym wiedział wszystko to bym wcale do niego nie pojechał, tylko sam to sobie zrobił.

Dobrze, że są tam jeszcze inni pracownicy, którzy maja zupełnie inne podejście do klienta.

Ok koniec pisania o pracownikach bo w sumie to nie to jest ważne.

Jaką cenę Ci zaproponowali??

Bo w moim Focusie usuwali filtr mechanicznie w samym V-tech i nie musiałem go sam likwidować.
Zrobili mi cały komplet - mechaniczne usunięcie filtra, wgranie nowego programu.

Ogolnie wszystko jest ok. Jeżdżę dopiero tydzień także zbyt wiele nie mogę powiedzieć.
Zauważyłem zmniejszone zużycie paliwa według komputera. Ale tak naprawde to jak przejade się gdzieś dalej dopiero ocenię spalanie.

Reszta jest również w porzadku. Podobno filtr był zapchany już dosyć konkretnie i jak najbardziej usunięcie go było dobrym posunięciem.
Co również sam stwierdzam, bo silnik dużo bardziej równomiernie rozwija moc w pełnym zakresie obrotów.

Reasumując jestem zadowolony z ich obsługi i wykonanej pracy.
Byłbym bardzo zadowolony gdyby nie te małe niedociągnięcia.
marcin.jaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem