Temat: [S-MAX 2006-2015] fotelik z isofix....
View Single Post
Stary 21-05-2010, 11:27   #8
szczytt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 20
Domyślnie Odp: S-max + fotelik z isofix....

[QUOTE=Majkel_;1440834
Nie wiem gdzie masz zamontowany fotelik, może na środkowym fotelu, jak mam bliźniaki więc odpada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi o to, że schowki, po lewej i prawej stronie są przykryte cienką dyktą z okłądziną, na której opiera sie noga, o ile teraz może wydawać się że trzyma sie dobrze, to przy wypadku przeciążenia są ogromne i wiele użytkowników ma jakieś tam obawy, nie dosyć że cieńka warstwa to jeszcze nieprzytwierdzona na stałe. Jeszcze pare lat temu foteliki w systemie isofix nie miały nogi i nie było tematu. Ogólnie oczywiście takie rozwiązanie jest przynajmniej teoretycznie bezpieczniejsze. Długo czytałem stronę którą podałem wczesniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/QUOTE]

Ja mam baze na skrajnym. Na srodkowym fotelu przeciez nie ma isofixa w s-maxie.

BTW. Tez mam blizniaki (4 lata), ale siedza na srodkowym i drugim skrajnym (foteliki bez isofix).

Polecam baze, szczegolnie jak sie ma kilkoro malych dzieci. Znakomicie przyspiesza wychodzenie-wchodzenie. Baze mozna kupic za 450 PLN na allegro i odsprzedac za 9 miesiecy w podobnej cenie.

Nie wiedzialem, ze tam sa schowki pod podlaga. Mysle, ze jak by nie bylo tej nogi to tez byloby bezpiecznie.
szczytt jest offline   Odpowiedź z Cytatem