View Single Post
Stary 30-04-2010, 22:33   #19
vinci72
ford::average
 
Avatar vinci72
 
Zarejestrowany: 13-03-2010
Model: MONDEO SILVERX
Silnik: TDCI 1.8 125KM 6B
Rocznik: 2010
Postów: 58
Domyślnie Odp: co trzeba wiedzieć przed zakupem nowego mondeo

Cytat:
Napisał pwroblew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak sobie przypomnę jakie ja miałem rozterki przed kupnemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
a ile forów się naczytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
ile jazd próbnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
i padło na mondkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ci powiem, że jak zdecydowałem sie na Mondka (bo mi się najbardziej podobał z tego co mogłem kupić) i potem trafiłem na to forum i znalazłem wątek: "lista ewentualnych usterek" ..... nie muszę Ci mówić - noc nieprzespana
Powinni wykasować ten wątek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vinci72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem