View Single Post
Stary 30-04-2010, 22:08   #17
vinci72
ford::average
 
Avatar vinci72
 
Zarejestrowany: 13-03-2010
Model: MONDEO SILVERX
Silnik: TDCI 1.8 125KM 6B
Rocznik: 2010
Postów: 58
Domyślnie Odp: co trzeba wiedzieć przed zakupem nowego mondeo

Cytat:
Napisał pwroblew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam 100 KM i narazie nie wirusuję, bo mi wystarcza jak jest. Ale może za jakiś czas? Kto wie
Tak było ze mną. W obecnym miałem najpierw 90 i byłem zadowolony. Potem zawirusowałem na 120 i byłem bardziej zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A teraz już się przyzwyczaiłem i chciałbym 150. I tak chyba można bez końca.

Zgadzam się z Tobą, że można zacząć od 140 - tak bym wolał, ale ograniczał mnie budżet jaki mogłem/chciałem przeznaczyć na auto. Dlatego zacząłem od 100KM, ale nie udało się dojść do 140KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Musiałem zakończyć na 125KM.

A może lepiej byłoby wziąć lepiej wyposażoną benzynę - to jest pytanie, które pozostanie dla mnie bez odpowiedzi. I nawet nie chcę jej dalej rozważać, bo chcę się cieszyć tym, co zamówiłem!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czego autorowi wątku i wszystkim użytkownikom z całego serca życzę!
vinci72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem