Temat: [Mondeo 2000-2007] Prędkość maksymalna
View Single Post
Stary 28-04-2010, 10:23   #235
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Prędkość maksymalna

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właściwie sam nie wiem, albo ja coś źle liczę albo.....
Niech mnie ktoś poprawi, robię to tak:
Tankowanie od momentu zapalenia rezerwy było do pełna czyli 50.221L VPower Diesel.
Na tym tankowaniu do momentu kolejnego zapalenia rezerwy paliwa zrobiłem 690km. No to : 50.221 X 100= 5022.1/690=7.27``7.3L/100. To dużo?? Przy takich prędkościach...ja chyba coś źle liczę bo bardziej się spodziewam wyniku okolice 13L/100.


Więc właśnie jestem zrozpaczony, bo innym pali przy tych prędkościach MAX 5.5L Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobrze liczysz Michale, można nawet to uprości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 50.221L/6,9= 7,27 L
niestety coś kosztem czegoś (Vtech i zwiększenie mocy) u mnie przy kręceniu do oporu też sporo zjada, ale przy spokojnej jeździe jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym, po mieście to i tak źle Ci nie pali
maestro06 jest offline