View Single Post
Stary 28-04-2010, 01:38   #9
padi77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-08-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo (mk2)
Silnik: 2.0 16V Zetec
Rocznik: 2000r
Postów: 247
Domyślnie Odp: Lubryfikacja,co myślicie?

Cytat:
Napisał jareckiwawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam zamiar założyć LPG no i gazownik który ma zakładać instalację powiedział że do rocznika 2000 nie trzeba zakładać bo i tak nic nie daje,ale jeśli chcę to może założyć,moja decyzja.Powiem szczerze że jestem w potrzasku bo tych sprzecznych opinii jest za dużo.
mowia ze wlasnie nie ktore roczniki i modele nie musza miec lubryfikaciji, mowia ze jesli w tych modelach jest dobra mieszanka ustawiona czyli nie za uboga to nic sie nie stanie (czyli nie wolno przykrecac gazowni ze by jeszcze mniej palil) tylko ze to wszystko to mowia. ja wiem ze moze sie okazac ze pomimo lubryfikacji gniazda zaworow poszlu sie pasc... tylko teraz każdy ktory staje przed dylamatem powinien sobie sam odpowiedziec na pytanie czy sie mu to moze oplacic czy nie... tak samo z reszta jak przy zakladaniu gazu... 1500 różnych zdan na ten temat, a ze ten to lyka kazdy gaz a ten to nie cierpi gazu i lepiej nie zakladaj bo.... mnie tez tak mowili... mam nadzieje ze sie mylili. wiec... decyzje podejmuje karzdy sam, czy chce wykorzystać każda możliwosc zabezpieczenia, czy chce jak naj mniej wydac...
padi77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem