View Single Post
Stary 26-04-2010, 17:17   #100
frenchdog
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-11-2009
Model: FORD MONDEO MK5
Silnik: 2.0 Eco Blue
Rocznik: 2020
Postów: 55
Unhappy Odp: [MK3] kolektor ssacy

Cytat:
Napisał Siwyxxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O to widze nie jestem sam. Mam równiez 2.0 PB i średnie spalanie przy wręcz emerytalnej jeżdzie to 14 litrów, przy przysłowiowym "deptaniu "16 l. Kolejny problem do kolekcjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po wymianie termostatu i zresetowaniu kompa spalanie :6.4 trasa /10 miasto/mieszana 8,5. Auto lubi obroty 2-3 tys powyżej żłopie olej i głośniej jest niż w moim poprzednim Lanosiku. Ostatnio przerobiłem na kuchenkę gazową i razem z olejem wychodzi średnio 25pln na 100Km. Przy moich przebiegach inwestycja za pół roku się zwróci a jak się silnik rozsypie to trudno. Kupi się z jakiegoś angola i będzie.Generalnie to jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ja kupowałem na szybkiego i się przewiozłem. Teraz autko nieco doprowadziłem do stanu używalności i już mnie nie drażni tak bardzo.
Drażnią mnie natomiast mechanicy ,którzy auta się albo boją albo uważają ,że można skórę zedrzeć na ****..ch naprawach bo to "Mondeeeo". Mimo ,że auto nienowe to części też drogie w porównaniu np z Mondeo 2.Moim zdaniem jest to tylko polityka cenowa.

na koniec sorki za tą wypowiedź zupełnie poza wątkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
frenchdog jest offline   Odpowiedź z Cytatem