Temat: [Mondeo 2007-2014] Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz
View Single Post
Stary 26-04-2010, 06:52   #27
KierRat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-12-2008
Model: Mondeo MK IV
Silnik: Duratec 1,6 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no u mnie osłona na bezpieczniki tez jest
Stad chyba wniosek ze Ford jak zwykle pooszczedzal na slabszych benzynach wychodzac z zalozenia ze jak ktos placi mniej to ma za co zaplacil SIC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Swoja droga rozumowanie logiczne, ale nie fair gdyz danych o glosnosci nie publikuja w kazdym folderze a jazdy probne sa tylko na mocnych benzynach/dieslach wiec ktos kto kupuje slabsza wersje silnikowa moze czuc sie z lekka nabity w butelke. Problem rozwiazaloby publikowanie glosnosci roznych wersji silnikowych w folderach..
Swoja droga wersje 2,5T wygladaja nawet w instrukcji na bardziej solidne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na przyklad maja oslone silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A u mnie wszystkie kolektory na wierzchu
Tak sobie mysle ze kazdy kij ma dwa konce. Kazda dodatkowa rzecz wazy a gdy sie podsumuje wage i 125 KM to zapasu mocy raczej brak wiec moze rozumowanie jest takie: klient i tak patrzy na osiagi i spalanie, cena jest jaka jest wiec jak wyrzucimy zbedne oslony to zyskamy podwojnie - klient kupi a do tego my wiecej zarobimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To taka dygresja ale autko bardzo fajne i na moj przebieg to na trasie moge sobie glosniej podkrecic radyjko takze nie ma sie co przyczepiac co najwyzej informowac osoby ktore chca kupic te wersje silnikowa ze powinny sobie sprawdzic ja dodatkowo "w jezdzie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
KierRat jest offline   Odpowiedź z Cytatem