View Single Post
Stary 23-04-2010, 12:19   #788
Siwyxxx
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-04-2010
Skąd: Koszalin
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 PB 150km
Rocznik: 2001
Postów: 115
Talking Odp: Czyje Mondeo ma największy przebieg ??

Cytat:
Napisał broda83 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a mojemu dwa dni temu stuknęło 200000tys. a teraz dokładnie ma 200016km
jeździ i działa, i musze przyznać że mało problemów z nim mam, tylko jakieś pierdoły, teraz np, łącznik stabilizatora i łożysko do wymiany, oraz w prawych przednich drzwiach głośnik do wymiany. a reszta gitara. Mówią że ford ****o ford, moja odpowiedź bardzo prosta, nie każda morda pasuje do forda, jest to mój drugi ford i szczerze powiem, że następny też będzie to ford. tylko mocniejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
HAHA!!, Muszę to zapamiętaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siwyxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem