Temat: [Mondeo 2000-2007] przerobiony z anglika.
View Single Post
Stary 20-04-2010, 22:21   #92
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Ford mondeo mk3 przerobiony z anglika.

Historia naprawde zadziwiajaca...z okropnym zamieszaniem...ale tak jak pisali ludzie na tym forum prawniczym co napisales posta...podpisales umowie a w niej punkt ze kupujacy zapoznal sie ze stanem technicznym samochodu i w tym momencie gdyby sprzedajacy sie uparl i nie zwrocil pieniedzy sprawy moglbys nie wygrac w sadzie a do tego placic koszta spraw...po tym ze to byl angol odrazu sie idzie kapnac dziwi mnie fakt ze nie dojrzeliscie regulacji foteli przy ogladaniu tego samochodu bo chyba obejrzeliscie z zewnatrz napaliliscie sie na ladny wyglad i wnetrze i kupiony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobrze ze sprawa sie takim finalem zakonczyla i kupiles europejskiego mondka bo tego chciales Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja kupilem angola wiedzac o tym i z kierownica po prawej stronie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do przelozenia dla siebie a nie do handlu i robieniu kogos w bola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a teraz szukam jakiegos dobrego warsztatu do przelozenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z mojego vinu wynika :

Opis: Informacja
Producent: Niemcy - Ford Werke A.G.
Kraj pochodzenia: Niemcy
Model: Mondeo, Cougar, Cortina, Sierra, Taunus
Nadwozie:
Fabryka: Halewood (Wlk. Brytania) - Genk (Belgia) - Sao Bernado (Brazylia)
Rok produkcji: 2001
Miesiąc produkcji: Marzec

Ostatnio edytowane przez Lasko1990 ; 20-04-2010 o 22:29
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem