Temat: [Mondeo 2007-2014] Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz
View Single Post
Stary 20-04-2010, 19:04   #23
KierRat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-12-2008
Model: Mondeo MK IV
Silnik: Duratec 1,6 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Wygłuszenie/wyciszenie auta wewnątrz

Fajnie ze ktos poruszyl temat. Mam benzyne 125 KM kombi (a wiec najglosniejsza opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jezeli chodzi o nadwozie)i szczerze mowiac powyzej 3K obr/min zaczyna byc glosno oj glosno, z pewnoscia zbyt glosno jak na te klase. Ostatnio porownywalem z kolega 1.8 MKIII i szczerze mowiac dzwiek jw starszym mondku jest zdecydowanie przyjemniejszy. To co od razu rzuca sie w oczy to ze w MK IV Ford idac z duchem czasu (a wiec oszczedzaniem kazdego $ gdzie sie da) wyrzucil spod maski benzyny czesc wygluszen. Signum temporis jest rowniez fakt iz w dieslu sa dodatkowe elementy wygluszajace wewnatrz, o ktorych w benzynach mozna pomarzyc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Slawetna oslona elektroniki pod konsola od strony pasazera ktorej wbenzynie brak i sa jedynie uchwyty montazowe. Ja sobie taka oslone dokupilem sam Wystarczy w ASO wklepac VIN dowolnego diesla z wystawy bo TIS po VIN benzyny nie pokazuje takiej opcji.
W benzynie kolegi MKIII widzialem takie wypelnienie komory silnika, ktore podejrzewam rozprasza czesc dzwiekow. W MKIV brak sa tylko zwykle cieniutkie maty. Ciekaw jestem jak jest w dieslach MKIV
KierRat jest offline   Odpowiedź z Cytatem