Temat: [Galaxy 2000-2006] Diagnostyka VAG
View Single Post
Stary 16-04-2010, 13:01   #471
egonmonia
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-02-2009
Skąd: hhhhhh
Model: dch
Silnik: fgfdg
Rocznik: dfg
Postów: 61
Domyślnie Odp: Diagnostyka VAG

Cytat:
Napisał Grzenio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A oświeć mnie egonmonia jak w VAG 3.11 ustawiasz porty wyższe niż 4?
Może i w komputerze możesz zmienić ale w VAG'u NIE ustawisz portu wyższego jak 4 - więc jak już konfigurujecie interfejs to radzę ustawić sobie odrazu port od 1 do 4, żeby później nie było wpisów "dlaczego mi pod tym programem nie działa interfejs". http://serwis-tv.com/programowanie.html

Ot taka moja złośliwość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i tu kolego musze spuscić łebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. testowałem vag can commander i coś mi w główce te port utkwiły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sorki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
racją jest to ze w vagu 1-4 i ni ch.... więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a CO do reszty txt to bez zmian!!!!! żadnych różnic miedzy 1 aż do 4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez egonmonia ; 03-04-2016 o 19:22
egonmonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem