View Single Post
Stary 15-04-2010, 13:32   #10
akusioll
ford::average
 
Avatar akusioll
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Łódzkie
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 173
Domyślnie Odp: Radio CB: modulacja AM/FM czy samo AM?

Cytat:
Napisał pablicito Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście też nie - jak pisałem wcześniej, polecam raczej Presidenta. Ale wiem, że Alan czy owa Cobra są kupowane ze względu na cenę. Ja wolałem dołożyć i kupić raz a dobrze sprzęt zadowalający mnie. Efekt tego jest taki, że jak słyszę kogoś nadającego z tego innego (tańszego) sprzętu - to z uwagi na te świsty i zgrzyty mnie skręca. Ale to był wybór użytkowników tych modeli. Oni wybrali tanio i nieczyste nadawanie (ale zgodne z przepisami - homologacja) - ja wybrałem drożej ale z jakością zadowalającą mnie i innych użytkowników (mam odzew, że jestem słyszalny czysto i wyraźnie).
To jak z kupnem butów sportowych; możesz kupić tanią podróbkę (i albo Ci posłużą albo szybko się rozlecą) lub oryginalne firmowe (wtedy masz gwarancję) - wybór należy do Ciebie.
Podsumowując: polecam Presidenta (bo mam zestaw tej firmy i wiem, że dobrze działa). Ale są różne firmy i modele i każdy może wybrać to, co chce w/g własnych kryteriów (np.: cena czy jakość).
Pozdrawiam
Święta racja...
akusioll jest offline   Odpowiedź z Cytatem