View Single Post
Stary 15-04-2010, 10:17   #8
pablicito
ford::average
 
Avatar pablicito
 
Zarejestrowany: 25-03-2008
Skąd: Płock
Model: Ford Focus C-MAX, Ford Galaxy
Silnik: 1.8 TDCi 115 PS, 1.9 TDI 85 kW
Rocznik: 2005, 2000
Postów: 67
Domyślnie Odp: Radio CB: modulacja AM/FM czy samo AM?

Cytat:
Napisał akusioll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisales kolego ze moze byc alan lub cobra, ja bym tego nie polecal. Ja duzo slysze ludzi ktorzy nadawaja takimi pudelkami i jest jeden swist i zgrzyt;/;/
Ja osobiście też nie - jak pisałem wcześniej, polecam raczej Presidenta. Ale wiem, że Alan czy owa Cobra są kupowane ze względu na cenę. Ja wolałem dołożyć i kupić raz a dobrze sprzęt zadowalający mnie. Efekt tego jest taki, że jak słyszę kogoś nadającego z tego innego (tańszego) sprzętu - to z uwagi na te świsty i zgrzyty mnie skręca. Ale to był wybór użytkowników tych modeli. Oni wybrali tanio i nieczyste nadawanie (ale zgodne z przepisami - homologacja) - ja wybrałem drożej ale z jakością zadowalającą mnie i innych użytkowników (mam odzew, że jestem słyszalny czysto i wyraźnie).
To jak z kupnem butów sportowych; możesz kupić tanią podróbkę (i albo Ci posłużą albo szybko się rozlecą) lub oryginalne firmowe (wtedy masz gwarancję) - wybór należy do Ciebie.
Podsumowując: polecam Presidenta (bo mam zestaw tej firmy i wiem, że dobrze działa). Ale są różne firmy i modele i każdy może wybrać to, co chce w/g własnych kryteriów (np.: cena czy jakość).
Pozdrawiam
pablicito jest offline   Odpowiedź z Cytatem