View Single Post
Stary 15-04-2010, 09:31   #7
akusioll
ford::average
 
Avatar akusioll
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Łódzkie
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 173
Domyślnie Odp: Radio CB: modulacja AM/FM czy samo AM?

Cytat:
Napisał pablicito Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak jest. Najważniejsze to ta kwestia sumienia. To nie istotne, że nie nie ma homologacji. To nie ja słyszę, że zakłócam odbiór innym. To ja sieję, inni słyszą, a ja nie - to sumienie mam czyste. Równie dobrze mogę pomykać moim mobilkiem 150 km/h po mieście - bo jak nie dotyczy mnie obowiązujące prawo w sprawie CB, to dlaczego ma mnie obowiązywać prawo w przypadku przestrzegania przepisów kodeksu drogowego? Kali zabrać krowę - to dobrze, Kalemu zabrać krowę - to źle...
Kolego crush3009 proponuję kupić Ci CB dopuszczone do użytku. Polecam Presidenty (mogą być te najprostsze zestawy, bez FM). Jak chcesz oszczędzić - może być Alan czy inna Cobra. Ale pieniądze raz wydane na droższy, ale lepszy zestaw zawsze się zwrócą - choćby w postaci przyjemności z jakości nadawania i odbioru. Ja mam zestaw Presidenta (Walker + Missouri) i jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej testowałem pożyczony zestaw President Harry II + Sirio ML - i też się ładnie sprawował.
Wybór należy do Ciebie - ale zawsze to po obywatelsku przestrzegać obowiązującego prawa..
Pozdrawiam

Napisales kolego ze moze byc alan lub cobra, ja bym tego nie polecal. Ja duzo slysze ludzi ktorzy nadawaja takimi pudelkami i jest jeden swist i zgrzyt;/;/
akusioll jest offline   Odpowiedź z Cytatem