Temat: Chip Tuning
View Single Post
Stary 15-04-2010, 08:29   #106
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Chip Tuning

ja tego goscia juz nie kumam ..... to forum nie kreci sie cale dookola Ciebie.
Aukcje Ci podalem bo sam pisales ze ""az taki glupi nie jestem zeby kupowac "chipa" za 9zl""

To Ci podalem co ludzie kupuja i o co mi chodzilo piszac ze "zawsze sie zastanawialem"

Wiec nie wiem o co Ty sie znowu spinasz chlopie.



Tuning zrobil sie naprawde juz tani chip 47KM 13zl , stozek 20zl , magnetyzery 30zl , wunderbaum 5zl jakies 80 koni mamy gratis.
Vtech plajte zaliczy bo z czym oni do ludzi wychodza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Takitam to juz od kilku lat idzie i ciagle ktos to kupuje. Mi raz sie sam zrobil taki chip rezystor jak mi czujnik IAT padl , pokazywal w dolocie temperature cos kolo -20 stopni latem. Jedyne objawy jakie pamietam to takie ze wcinal wiecej beny , chyba bardziej mulowaty byl... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem