View Single Post
Stary 14-04-2010, 22:03   #6
pablicito
ford::average
 
Avatar pablicito
 
Zarejestrowany: 25-03-2008
Skąd: Płock
Model: Ford Focus C-MAX, Ford Galaxy
Silnik: 1.8 TDCi 115 PS, 1.9 TDI 85 kW
Rocznik: 2005, 2000
Postów: 67
Domyślnie Odp: Radio CB: modulacja AM/FM czy samo AM?

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
powiem Ci tyle ... kwestia Twojego sumienia ... lub jak kto by chcial to nazwac ...
kupujesz sprzet dostepny w sklepie ... lub sprzet dostepny ... u "sprzedawcow"

chodzi mi o sprzet Unidena ... nie jedna osoba pewnie potwierdzi jego zalety, a jednak w sklepie tego nie dostaniesz ... cenowo wypada o niebo lepiej niz ... markowy president, a nie ustepuje mu jakosciowo ...

pamietaj ... polowa sukcesu to dobry sprzet ... i radio i antena ...
Cytat:
Napisał akusioll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego b@rth- świete slowa jesli chodzi o unidena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam go sam 520xl pro z antenka missouri presient i zasieg przy dobrej pogodzie ok 15-18km... Nic lepszego nie potrzeba, a tak poza tym to po co ci modulacja na fm?? Radia chodza na am i gra gitara a tu wam sie nagle w dupach przewraca. Chcesz to se kup am/fm i ciesz sie jak muzyn blaszką ze masz taka opcje lecz wg. mnie to jest ta opcja zbedna... Kup tak jak ja Unidena 520xl (bron boze 510) i dobierz sobie jakas antemke np lemm, missouri, czy jak ci tam pasuje i bedzie grala gitara.... Polecam takze radio lafayette ermes...
Tak jest. Najważniejsze to ta kwestia sumienia. To nie istotne, że nie nie ma homologacji. To nie ja słyszę, że zakłócam odbiór innym. To ja sieję, inni słyszą, a ja nie - to sumienie mam czyste. Równie dobrze mogę pomykać moim mobilkiem 150 km/h po mieście - bo jak nie dotyczy mnie obowiązujące prawo w sprawie CB, to dlaczego ma mnie obowiązywać prawo w przypadku przestrzegania przepisów kodeksu drogowego? Kali zabrać krowę - to dobrze, Kalemu zabrać krowę - to źle...
Kolego crush3009 proponuję kupić Ci CB dopuszczone do użytku. Polecam Presidenty (mogą być te najprostsze zestawy, bez FM). Jak chcesz oszczędzić - może być Alan czy inna Cobra. Ale pieniądze raz wydane na droższy, ale lepszy zestaw zawsze się zwrócą - choćby w postaci przyjemności z jakości nadawania i odbioru. Ja mam zestaw Presidenta (Walker + Missouri) i jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej testowałem pożyczony zestaw President Harry II + Sirio ML - i też się ładnie sprawował.
Wybór należy do Ciebie - ale zawsze to po obywatelsku przestrzegać obowiązującego prawa..
Pozdrawiam
pablicito jest offline   Odpowiedź z Cytatem