View Single Post
Stary 14-04-2010, 15:57   #20
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Paffcio z tymi radarami to taki trochę OT bo tu mówiliśmy o pijanych kierowcach ... ale tak żeby skomentować radary wg mnie jak tu koledzy mówili sposób na dodatkową kasę (takie dodatkowe "opodatkowanie"), które wg mnie nie jest robione dla podniesienia bezpieczeństwa (bo były by stawiane w miejscach naprawdę niebezpiecznych) a nie tam gdzie najłatwiej kasę ściągnąć (ostatnio sam tak dostałem na 90, piękna prosta droga i radar wycelowany aby od tyłu łapał - po co, gdzie tu prewencja)

a co do pijanych, to wydaje mi się że tu nie można liczyć na dodatkowe dochody bo to jest realne zagrożenie na drodze ... tu trzeba szybko i ostro działać, co wg mnie na dziś nie jest robione, pijak za kierownicą powinien być zaraz następnego (albo jak wytrzeźwieje) dnia ukarany, ostro i przykładnie. Dla mnie to mogą i w internecie wieszać zdjęcia i nazwiska pijaków złapanych ... moze to wielu zmobilizuje do tego aby nie siadać za kierownicę jak pomyślą że ich szef, znajomi mogą zobaczyć

Cytat:
Napisał PAFFCIO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Kolejne, alternatywne sposoby tylko zwiększają chaos i rozpraszają dostępne środki na więcej (a więc są mniej efektywne) metod...
to moze nie dokładać ale zmienić na ostrzejsze, karę wymierzać szybko i oczywiście zgadzam sie że EGZEKWOWAĆ najszybciej jak sie da!!!
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG

Ostatnio edytowane przez Leonzaw ; 14-04-2010 o 16:01
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem