View Single Post
Stary 14-04-2010, 11:26   #18
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

wszyscy teraz kitraja te fotoradary , straz miejska tez urosla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w skarpete odkladaja na fotoradary.

Kraj jest jaki jest , a prawda taka ze polacy to tez specyficzny narod , takiego buractwa i zawisci zlosci nigdzie nie widzialem. Jadac do chorwacji ani razu sie nie zdenerwowalem, wjezdzajac do polski juz mnie szlag trafia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

gosciu umnie w miescie wyjezdza przed samym nosem z podporzadkowanej (zadna nowosc) wyjechac sie wyprostowac i tyle nawet gazu nie musnal. Ja wiozlem narzedzia szuflady to zeby gwaltownie nie hamowac to delikatnie i podjechalem dosyc blisko goscia , a gosc heble do konca i kiwa mi palcem. Takie rzeczy to tylko w Polsce.


Kraj + kierowcy wedlug mnie tego sie nie zmieni , to co oni wkladaja w te fotoradary by dali na nauke jazdy , zmiane systemu szkolenia kierowcow to by przynioslo duzo lepsze efekty niz miliard fotoradarow. Tylko inne kraje maja dochody z surowcow , eksportu cos produkuja , a u nas nic z tych rzeczy to znalezli patent na koszeniu kasy z kierowcow. tak jak wczesniej koledzy pisali.

Mandaty kary i ropa , tak beda tankowac i tak beda. Nic sie u nas nie zmieni.

Ale przynajmniej sobie popiszemy pozalimi i tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem