View Single Post
Stary 05-04-2010, 11:38   #44
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów.

Panowie i Panie, ja mam rozwiązanie... techniczne...

Z tego co wyczytałem powyżej (dużo wyżej) wywnioskowałem, że pasowałoby Wam rozwiązanie takie, w którym do jednej dyskusji prowadzą dwa odsyłacze z różnych działów (wyobrazcie sobie, że może nawet z większej ilości działów), ale jest złe ponieważ temat będzie odświeżał się tylko w jednym dziale (i tu jest problem w którym dziale ma być dany tamat). Zgadzamy się do tąd?

A teraz moja solucja: Otóż wystarczy zwrócić się do programisty php, aby tak zmienił kod forum (w małym wymaganym przez nas zakresie), aby pisząc w danym temacie na górę listy tematów wędrowały wszystkie linki do niego we wszystkich działach w których się znajdują.

Uważam iż takie rozwiązanie rozwiąże ten palący problem i pogodzi wszystkich i do tego zintegruje społeczność forumowiczów, ponieważ wchodząc do tematu BT z działu mondeo i z działu audio i z działu c-max (czy też s-max) i powiedazmy z focus (bo załóżmy, że w tych działach byłyby odnośniki do teamtu BT), wszyscy trafią do jednego i tego samego tematu. Patrząc na opisy aut pod avatarami będzie można zobaczyć kto o jakim aucie się wypowiada i jego odpowiedź brać bardziej lub mniej pod uwagę. Po zamieszczeniu posta w takim temacie odświerzałyby się odnośniki do niego we wszystkich działach w których zostały zamieszczone. Czy taki trudny tamet BT nie wygląda teraz o wiele łatwiej?

Moderator musiałby tylko to wszystko linkować...

Nie ma takich technicznych możliwości? Niewykonalne powiecie? Bullshit! Ja powiem. To jest kwestia do rozwiązania. Jak nikt z nas tego nie potrafi to powinniśmy się zwrócić o pomoc do kogoś z zewnątrz - programisty PHP. Jak trzeba będzie się zrzucić (nic za darmo teraz nie ma) to ja od siebie proponuję 50zł na programistę by dodać nową funkcjonalność do forum, może ktoś by się jeszcze dorzucił i zebrała by się kwota za którą, ktoś kompetentny dodałby nowe możliwości do forum. W programowaniu jedyne ograniczenia to te nałożone przez umysł programisty...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem