Temat: [Mondeo 2007-2014] Czujnik świateł "Auto"
View Single Post
Stary 31-03-2010, 07:11   #5
trtami
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Kielce
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI, 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 372
Domyślnie Odp: Czujnik świateł "Auto"

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Snupolek nie wpadajmy ze skrajności w skrajność, jeździsz autem za pare ładnych złotych a masz problem że trzeba w ASO zapłacić pare złotych za ustawienie tej funkcji. Ja nie zaglądam nikomu do kieszenia ale przelicz to tak: 1 madat za brak świateł = ustawienie świateł skandynawskich w ASO
Temat był przerabiany juz kilkakrotnie, ale to zalepienie taśma wcale nie jest takie złe.
Bedzie mozna wyłaczyc całkowicie światła przy właczonym zapłonie czego nie da sie w trybie skandynawskim.
W ASO progrmowanie świateł nic nie daje - cały dzien zmarnowałem i poza trybem skandynawskim nic wiecej sie nie da zrobić - oczywiście mam wyłaczony tryb skandynawski.
Chciałem tak żeby na "A" swiatła zawsze były właczone przy właczonym zapłonie i sie nie dało - jedyne i najlepsze rozwiązanie to zalepić czujnik taśmą.

Najlepsze rozwiazanie to by było takie żeby tylko przednie światła w dzień świeciły na A bez tylnich bo sa niepotrzebne, a jak jest ciemno to i tylnie sie właczały.


Jeśli światła maja miec tryb Skandynawski to po co przełacznik na A ???? - ciekawe kiedy ford poprawi ta usterke i da opcje normalniejsza niz te skandynawskie światła
__________________
Ford mondeo hatchback 2.0 TDCI Titanium X
IVDC, 18'', ??-Xenony, 6CD, Bluetooth, VOICE command,
trtami jest offline   Odpowiedź z Cytatem