View Single Post
Stary 30-03-2010, 00:34   #41
jacio
ford::average
 
Avatar jacio
 
Zarejestrowany: 09-10-2008
Skąd: EL/EKU
Model: Było MONDEO KOMBI, obecnie Renault Scenic II (już drugi :-) )
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 93
Domyślnie Odp: Postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów.

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponieważ sądze, że przecietny user forum nei ma wiedży czy dany moduł jak ten BT też występuje w innym modelu czy nie dlatego też nie napisze w dziale garage
i właśnie o to chodzi.
Jeśli mam Mondziaka to właśnie w tym dziale odruchowo zakładam temat. Możliwe, że to o co pytam może dotyczyć również innego modelu i odpowiedź na moje pytanie jest już np. w dziale Eskorta, ale ja nie znam się na Fordach aż tak by o tym pomyśleć i nie szukam w innych działach.
I zakładając temat w dziale Mdo mam pewność, że nikt nie będzie mi mówił o tym że w Fokusie jest podobnie, tylko odpowie mi ktoś kto wie, że w jego Mdo właśnie tak rozwiązał problem. Znajdując temat w ogólnym zawsze będę miał wątpliwości "czy u mnie jest tak samo, czy może jednak kolory kabli są inne?", i założę dla pewności temat w dziale auta, Co niepotrzebnie zaśmieci forum.
Moim zdaniem wystarczyło by aby Moderatorzy odrobinkę zmienili swoje podejście i nie przenosili tematów do działów ogólnych, lecz zostawiali temat tam gdzie założył go autor.
Oczywiście nie mówię o tematach oczywistych, które ewidentnie powinny być w działach ogólnych.
Takie rozwiązanie tak naprawdę nie dodawało by żadnej pracy nikomu.

Ale jeśli jednak miała by być jakaś zmiana w organizacji forum, to rozwiązanie z prefiksami było by chyba najrozsądniejsze, ale pod warunkiem bezwzględnego przestrzegania go przez użytkowników forum.
__________________
MOJE MONDEO TUTAJ
jacio jest offline   Odpowiedź z Cytatem