View Single Post
Stary 29-03-2010, 11:45   #27
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów.

Ej, TiM, zegar sobie sam w panelu ustawiasz... u mnie czas jest taki jak trzeba GMT +2 ;-)

Nasza dyskusja przerodziła się w dyskusję o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą...
Z obu stron padają te same, choć przeciwbieżne argumenty czyli interpretacje...nie dogadamy się i wszystko pozostanie po staremu...dlaczego? Bo zmianie ulec by musiało przede wszystkim podejście modów, a sądząc (ale tylko sądząc, nie oceniam i nie wartościuję tego czy jest to złe, czy dobre) z argumentacji Slawko nie wydaje mi się, by odczuwał taką potrzebę.
Myślę, że wynika to również z faktu, że starł się z memberami, którzy (we własnym mniemaniu oczywiście) utożsamiając się z regułami FCP i stosując do reguł, są przekonani do swoich racji.
Przyznając nam rację, a nie chcąc wprowadzać regulacji egalitarnych, ma świadomość, że taka zasada "ogólna" może nieść ze sobą skutki, które TERAZ trudno oszacować ale biorąc pod uwagę liczby użytkowników, postów, wątków mogą być co najmniej kłopotliwe... i w pewien sposób rozumiem to.
Ciekawi mnie w kontekście powyższych rozważań ile jest takich wątków, utworzonych przez memberów, które są przenoszone...
Może jednak świadomość memberów jest wyższa i w takich sytuacjach można wprowadzić etap wyjaśnienia via PW z autorem wątku o wątpliwościach moda? Dopiero po tym mod podejmowałby decyzję?
Mam świadomość z ułomności takiego rozwiązania ale wielokrotnie widziałem, jak to właśnie membersi (także obaj wichrzyciele) zwracali uwagę autorom wątków na prawidłowość ich rozpoczęcia lub wskazywali, że taki już jest, co świadczy o ich zaangażowaniu w utrzymanie porządku na forum...
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem