View Single Post
Stary 29-03-2010, 10:19   #22
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: Postulat dotyczący zmiany sposobu klasyfikacji tematów.

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
iCo prawda dużo byłoby tych prefiksów, ale za to duzo bardziej przejrzyste i ujednolicone.
tylko na początku moze trochę roboty żeby to stworzyć ale później ... wiesz tworzysz grupy prefixów ... powiedzmy jak ktoś wybierze Mondeo to już ma do wyboru tylko MK1-4 ... a jak ktoś wybierze Essiego to ma MK1-7 itd.
NIe chodzi mi aby teraz dzielić na poszczególne wersje Trend, Titanium itd bo oczywiście ze sie w tym nikt nie połapie ...

Cytat:
Dalej uważam, że zamiast zamieszczania w tytule odwołania do działu modelu, lepiej taki temat w tym dziale pozostawiac.
TiM wiesz ja bardziej podszedłem do tego tak ... " po co sie kopać z koniem" jak sie nie da wygrać poszukajmy innego wyjścia aby żyło się tu miło i przyjemnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

... a też popieram rozwiązanie, które Ty wyznajesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG

Ostatnio edytowane przez Leonzaw ; 29-03-2010 o 10:23
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem