Temat: [Focus 1998-2004] Korozja w fokach
View Single Post
Stary 22-03-2010, 17:51   #56
miro.
ford::average
 
Avatar miro.
 
Zarejestrowany: 27-08-2009
Skąd: EL
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi, 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 71
Domyślnie Odp: Korozja w fokach

Cytat:
Napisał kgb529 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ludziska, ratujcie swoje foki. Okazało się, że po zimie mam do zrobienia wszystkie ranty drzwi, progi (wychodzą bąble) klapę bagażnika (pod oświetleniem i nad listwą) i dodatkowo rozbity zderzak (nie z mojej winy) koszt ok.1000pln.Szlag.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał kgb529 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miro, tak liczyłem a ty lepiej obejrzyj swoje bo ma już 3 lataGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lakiernik twierdzi, że wszystkie auta żre a fordy wcale nie najbardziej-teraz na topie są VW,Merce itp.Po prostu jakiś badziewny ocynk dają i oszczędzają na lakierze.pozdro.
Oglądałem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W piątek myłem podwozie i uzupełniałem zabezpieczenie antykorozyjne.
Póki co nic nie ma, ale nie łudzę się, że to za jakiś czas nie nastąpi.

Nie uważam, że rdza w 7 letnim aucie to rzecz normalna. Niestety żyjemy w takim, a nie innym klimacie i rdza rozwija się tu szybciej, do tego jeszcze nasza sól drogowa.

Co do fordów to moim zdaniem producent strasznie przegiął, że ocynkował wszystko oprócz drzwi maski i klapy. To dla mnie dziadowskie oszczędności, które kładą się cieniem na jego reputacji od lat i widać jeszcze długo będą się ciągnąć...
__________________
My personal Kinetic Design...
miro. jest offline   Odpowiedź z Cytatem