Temat: [Focus 1998-2004] Korozja w fokach
View Single Post
Stary 22-03-2010, 16:03   #54
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Korozja w fokach

Cytat:
Napisał kgb529 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ludziska, ratujcie swoje foki. Okazało się, że po zimie mam do zrobienia wszystkie ranty drzwi, progi (wychodzą bąble) klapę bagażnika (pod oświetleniem i nad listwą) i dodatkowo rozbity zderzak (nie z mojej winy) koszt ok.1000pln.Szlag.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jakbys myl po kazdym wyjezdzie i woskowal to by nie wyszlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak na powaznie to chyba tylko jakis dobry i trwaly wosk w przestrzenie zamkniete moze poprawic zabezpieczenie, glownie wnetrze drzwi, klapy i maski. Tak naprawde to rdza tam sie zaczyna i robienie zewnetrza drzwi to tylko pudrowanie.
Z tego co mi polecono to Rust Converter do neutralizacji rdzy, potem albo dobra farba cynkowa albo wosk.
Na pocieszenie mozna tylko powiedziec, ze wiele Ka z tych lat ma juz dziury na wylot...

Cytat:
Napisał miro. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz rocznikiem siedmioletnie auto, liczyłeś, że ruda nigdy nie dobierze się do niego ?
Odwolujesz sie ogolnie do Forda czy uwazasz, ze wychodzenie rdzy po 7 latach jest zrozumiale?
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem