Temat: [Mondeo 2000-2007] Mondeo - rozstanie poczytajcie !
View Single Post
Stary 21-03-2010, 09:48   #45
a_iverson
ford::advanced
 
Avatar a_iverson
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Wadowice/Sunds-DK
Model: Audi a4
Silnik: 3.0TDI
Rocznik: 2010
Postów: 404
Domyślnie Odp: Mondeo - rozstanie poczytajcie !

Cytat:
Napisał dbdrag Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chociaż miałbym robic wtryski co 60-100tys i wydac za kazdym razem 2500zł na wtryskił i tak będe zadowolony z niego.dla tego momentu obrotowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. warto inwestowacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..A tak na poważnie jeżeli ktos robi normalną ilosc km w roku czyli 10-15tys km to autko jak najbardziej jest godne polecenia.
Ja też nie kupię nic innego, przekonałem się do TDCI i już. Teraz jestem na kupnie nowego, a ten zostaje dla żony. Dwa miesiące temu był plan kupna A6 z 2006 roku z 2,7TDI, ale.... W między czasie przejechałem się nowym MK4 z 2.2TDCi, był po lekkiej modyfikacji, 215Km i 440Nm.
Jedyne co przemawiało za audi to napęd quattro i nic więcej.
A do tego cena audi to 75000pl za 2005 roki i 150000 przebiegu. W tej cenie kupię mk4 dużo młodsze i z mniejszym przebiegiem.
Trzeba jednak jeszcze poczekać zanim na rynku wtórnym pokaże się jakieś interesujące mk4 2.2 TDCI w kombi.
a_iverson jest offline   Odpowiedź z Cytatem